نکاتی برای تعویض گلس گوشی

بازدید:

تعویض گلس گوشی

امروزه تقریبا تمام گوشی‌های تولید شده در جهان علاوه بر ال سی دی، از یک شیشه محافظ که گلس نام دارد هم استفاده می‌کنند. در ادامه قصد داریم راهی را برای تعویض گلس گوشی با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت به شما پیشنهاد دهیم.

گلس گوشی چیست؟

گلس گوشی به صفحه محافظی گفته می‌شود که شرکت‌های تولیدکننده آن را بر روی تاچ و ال سی دی گوشی‌های تولید شده، پرس می‌کنند. این صفحات محافظ معمولا ضدخط‌وخش هستند که تا حدودی خیال شما را درباره محافظت از ال سی دی گوشی راحت خواهد کرد.

در بسیاری از شرایط که ضربه به صفحه گوشی شما وارد می‌شود، گلس به عنوان یک صفحه محافظ عمل کرده و از آسیب دیدن ال سی دی جلوگیری می‌کند.

گلس باعث می‌شود که ال سی دی گوشی شما در برابر ضربه با خطر کمتری روبه‌رو شود. در صورتی که تنها گلس گوشی‌تان در اثر ضربه بشکند و به ال سی دی آسیبی نرسد، با هزینه بسیار کم می‌توانید آن را تعویض نمایید.

نکاتی برای تعویض گلس گوشی

بدون شک هنگامی که گلس گوشی شما شکست و آسیب دید، باید به متخصص در این زمینه مراجعه کنید تا تعویض گلس انجام شود. در صورتی که به متخصص این کار مراجعه نکنید، احتمال اینکه ال سی دی شما در زمان تعویض گلس آسیب ببیند، وجود خواهد داشت.

تعویض گلس گوشی توسط ما با بالاترین کیفیت و پایین‌ترین قیمت انجام می‌شود. از آن‌جایی که همکاران ما از تکنولوژی روز برای تعویض گلس استفاده می‌کنند، کیفیت کار بالا خواهد رفت و دیگر خطری ال سی دی و تاچ گوشی‌تان را تهدید نخواهد کرد.

در صورتی که ال سی دی گوشی بدون مشکل و سالم بود، به راحتی می‌توانید به ما مراجعه کنید تا تعویض گلس (با حفظ کیفیت ال سی دی گوشی) با استفاده از تجهیزات روز انجام شود.

به دلیل اینکه دستگاه‌های تعویض گلس گوشی 1 درصد امکان خطا دارند، باید افرادی که این کار را انجام می‌دهند دقت بالایی داشته باشند. همکاران ما با توجه به سابقه بالا و تجهیزاتی که دارند، فرآیند مربوط به تعویض گوشی را بدون ریسک شکستن تاچ و ال سی دی انجام می‌دهند.

در واقع شما می‌توانید با پرداخت کمی هزینه بیشتر، ال سی دی گوشی خود را بیمه کنید تا هنگام شکسته شدن توسط دستگاه، یک ال سی دی سالم و جدید با همان هزینه تعویض گلس گوشی برایتان نصب شود.

تعویض گلس باید به دست متخصص و افراد ماهر در این زمینه انجام شود؛ در صورتی که چنین نباشد، عملکرد تاچ و ال سی دی گوشی هم تحت تاثیر قرار خواهد گرفت و حتی احتمال شکستن و آسیب دیدن قطعاتشان نیز وجود دارد.

چرا تعویض گلس گوشی اهمیت بالایی دارد؟

در صورتی که فرد تعویض‌کننده کوچک‌ترین بی‌دقتی هنگام تعویض گلس داشته باشد، تاچ و ال سی دی شما آسیب خواهند دید. به همین دلیل است که تعویض گلس از اهمیت بالایی برخوردار است و نمی‌توان آن‌ را به دست هر شخصی سپرد.

تعویض گلس گوشی با کیفیت بالا و تجهیزات کامل، نیازمند دستگاه‌های زیادی است که هر کدام از این دستگاه‌ها کار مشخصی را انجام می‌دهند. دستگاه جداکننده، دستگاه برش (گوشی‌های آیفون)، دستگاه فریز (گوشی‌های سامسونگ)، دستگاه لمینیتور و بابل از جمله دستگاه‌های مورد استفاده در تعویض گلس هستند.

البته توجه داشته باشید، فقط در صورتی که تاچ و ال سی دی سالم و بدون مشکل باشند، تعویض گلس گوشی انجام کارساز است؛ در غیر این صورت شما باید به فکر تعویض یا تعمیر تاچ و ال سی دی گوشی باشید.

در برخی شرایط هم تعویض تاچ و ال سی دی به صرفه و بهینه نیست و بهتر است گوشی جدیدی را خریداری نمایید. در صورتی که تعویض به درستی انجام نشود و ال سی دی بی کیفیتی جایگزین LCD قبلی شود، عملکرد گوشی شما با مشکل مواجه خواهد شد.

همکاران ما با در نظر گرفتن تمام شرایط و استفاده از تمام تجهیزات مورد نیاز، تعویض گلس گوشی شما را با بالاترین کیفیت و به صورت تضمینی انجام می‌دهند. به دلیل این‌که از تکنولوژی روز دنیا استفاده می‌کنیم، به هیچ عنوان نگران کیفیت تعویض و قطعات استفاده‌شده نخواهید بود.

هزینه تعویض گلس گوشی هم با توجه به کیفیت کار، کاملا به صرفه و اقتصادی است و نیازی به هزینه زیاد نیست.

 هیچ دسته‌بندی زیرمجموعه‌ای یافت نشد